10 Лютого, 2022 р., 11:18
Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю?
09 Лютого, 2022 р., 11:35
Одна з головних цілей Мінцифри — надати кожному українцю можливість впливати на якість держпослуг. Саме для цього запускаємо першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг. Ключова точка доступу до держпослуг зараз — це ЦНАПи. Їх вже понад 2,7 тис. у різних куточках України. Лише за перше півріччя цього року люди отримали там понад 15 млн послуг. У майбутньому плануємо масштабувати можливість оцінки послуг на всі фронт-офіси — всі місця, де люди отримують послуги від держави.
08 Лютого, 2022 р., 10:07
Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Устилузької міської ради. Присутні-старости, члени виконавчого комітету, працівники міської ради. Запрошений- головний державний інспектор рибохорони, який інформував про утримання ставків та водойм, боротьбу з браконьєрством

04 Лютого, 2022 р., 15:13
Протокол № 3 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора П'ятиднівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області
31 Січня, 2022 р., 15:02
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.
27 Січня, 2022 р., 15:34
21 грудня 2021 року команда Міністерства цифрової трансформації презентувала новий освітній курс «Безбар’єрна грамотність», який ознайомить глядачів із принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних ситуацій.
26 Листопада, 2021 р., 10:09
З 13 по 17 листопада 2021 року Устилузький міський голова Віктор Поліщук  у складі другої делегації керівників органів місцевого самоврядування та активних учасників Всеукраїнського освітнього проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив» відвідав Всесвітню виставку Dubai Expo 2020, що триває у Дубаї (ОАЕ). Дана поїздка відбулась в рамках співпраці Всеукраїнської організацїї органів місцевого самоврядування Асоціації міст України, Мінцифри, ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти»» та Устилузької міської ради.
24 Листопада, 2021 р., 08:41
Інформація для фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, а також представники суб’єктів надання адміністративних послуг!

10 Листопада, 2021 р., 16:01
Зниження регуляторного навантаження є частиною стратегічного курсу у сфері економічної безпеки, запровадженого Президентом України. Указами Володимира Зеленського «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та  «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.