07 Липня, 2023 р., 11:52
       26 січня 2023 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві” від 20 січня 2023 року №59 (надалі – “Постанова“). Постанова, серед іншого, має на меті забезпечення своєчасного та якісного проведення розслідування нещасних випадків, спричинених військовою агресією російської федерації проти України. Нещасні випадки, що сталися з працівниками (а також з особами, які працюють на умовах цивільно-правового договору та на інших підставах) під час їх роботи внаслідок військових (бойових) дій підлягають спеціальному розслідуванню незалежно від ступеня тяжкості травм (ушкодження здоров’я). Розслідування таких нещасних випадків проводиться за місцем їх настання.                Відповідно до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про охорону праці»  відповідальність за правильну організацію розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві покладається на роботодавця. У свою чергу, безпосередній керівник робіт (уповноважена особа підприємства) зобов’язаний:
04 Липня, 2023 р., 15:29
З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць в м. Устилузі, с. Залужжя, с. Тростянка, с. Пархоменкове,   с. П’ятидні та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання,  відповідно до ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24 жовтня 2012 р., на офіційному веб-сайті Устилузької міської ради   – https://ustyluzka-gromada.gov.ua/, а також газеті «Слово правди» (від 25.05.2023. №21 (10599) було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць в Устилузькій міській територіальній громаді.