Волинська область Володимирський район

Новини громади

04 Липня, 2023 р., 15:29
З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць в м. Устилузі, с. Залужжя, с. Тростянка, с. Пархоменкове,   с. П’ятидні та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання,  відповідно до ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24 жовтня 2012 р., на офіційному веб-сайті Устилузької міської ради   – https://ustyluzka-gromada.gov.ua/, а також газеті «Слово правди» (від 25.05.2023. №21 (10599) було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць в Устилузькій міській територіальній громаді.
29 Червня, 2023 р., 16:12
Попри міжнародний нагляд за роботою Запорізької атомної електростанції в Енергодарі, краще бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій, зокрема і пов’язаних з поширенням радіації.
29 Червня, 2023 р., 16:11
Яку небезпеку несуть аварії на атомних станціях?
29 Червня, 2023 р., 16:10
Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.