30 Січня, 2023 р., 14:01
Завдяки гуманітарному вантажу з Німеччини від організації «Церква Христа для всіх» заклади освіти Устилузької громади отримали генератори. Микитичівська та Зорянські гімназії отримали по 1 генератору потужністю 2,7 кВт для підтримання системи опалення. П’ятиднівській гімназії переданий генератор потужністю 0,8 кВт для освітлення укриття. Устилузький  заклад дошкільної освіти отримав 1 генератор потужністю 0,8 кВт для освітлення укриття. Стенжаричівському закладу дошкільної освіти також  переданий 1 генератор потужністю 0,8 кВт для підтримання системи опалення у випадку відключення електроенергії.
25 Січня, 2023 р., 09:47
25 січня 2023 року минає 8 років  з дня загибелі  нашого земляка, старшого лейтенанта 54-го окремого розвідувального батальйону,  Свища Сергія Сергійовича, який загинув у зоні АТО.    Сергій Сергійович  народився 2 листопада 1990 року в м.Устилуг.
31 Грудня, 2022 р., 23:55
Шановні жителі Устилузької громади сердечно вітаю Вас із