31 Серпня, 2020 р., 16:19
Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства. Розповідаємо про всі тонкощі оформлення працівників.
31 Серпня, 2020 р., 16:15
Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.
31 Серпня, 2020 р., 16:12
З 1 вересня 2020 року на території України заплановано проведення інспекційної компанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства  про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин.
31 Серпня, 2020 р., 09:43
За останню добу на Волині зареєстровано 54 нових випадки захворювання на COVID-19. Одужало за добу 18 осіб. Два випадки хвороби завершилося летально (померли 2 мешканці Луцького району). Нові випадки виявлено: м. Луцьк – 9, Луцький район – 9, м. Нововолинськ – 3, Володимир – Волинський район – 4, Горохівський район – 5, Ковельський район – 2, Любешівський район – 2, Маневицький район – 9, Рожищенський район – 3, Старовижівський район – 4, Турійський район – 4.

27 Серпня, 2020 р., 09:39
Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.
26 Серпня, 2020 р., 10:17
Станом на 26 серпня в області зареєстровано 5221 випадок COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 3713 осіб, 114 випадків хвороби завершилось летально (в тому числі померло 4 медичних працівники).