12 Серпня, 2020 р., 16:35
Нещодавно поблизу села Заболоття Любомльського району під час риболовлі загинув 25-річний чоловік.  Чоловік рибалив на заболоченій території і довгим вудилищем наблизився на недопустиму відстань до лінії електропередачі Головне – Шацьк напругою 110 кВ. Струм пройшов по вудці крізь постраждалого.
07 Серпня, 2020 р., 10:00
Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході брифінгу за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 7 серпня. Таке рішення прийняте за аналізами відповідних показників.