28 Листопада, 2022 р., 16:26
Внутрішньо переміщені особи і ті волиняни, які постраждали від війни в Україні, мають змогу отримати безкоштовні юридичні консультації від Волинського Інституту Права.
28 Листопада, 2022 р., 15:58
До уваги жителів громади! На випадок відсутності електро- та газопостачання звертаємо увагу на недопущення використання газобалонного обладнання в багатоквартирних будинках, адже це може призвести до вибуху чи виникнення пожежі.
26 Листопада, 2022 р., 08:39
Четверта субота листопада - сумна дата трагічної історії України. В цей день ми вшановуємо пам'ять людей, що стали жертвами нелюдського тотального знищення голодом. 26 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, що прокотилися країною трьома потужними хвилями, зокрема найстрашнішого – Голодомору 1932 - 1933 років.
26 Листопада, 2022 р., 08:20
Зважаючи на масові обстріли об’єктів  енергетичної інфраструктури відбуваються аварійні відключення світла, які спричиняють тимчасові незручності. 24 листопада на сесії міської ради, депутати прийняли рішення про виділення коштів для придбання генераторів. Один, генератор буде використовуватися Устилузьким ВУЖКГ для забезпечення подачі питної води в м.Устилуг. Інший, планується використовувати Устилузькою міською ради, так як «Пунк незламності» розміщений саме там. У разі  довготривалого  відключення електроенергії громадяни матимуть можливість зігрітися, зарядити свої мобільні пристрої, отримати певну інформацію. Наразі триває процес придбання генераторів, тому просимо мешканців з розумінням віднестися до ситуації, що сталася.
21 Листопада, 2022 р., 11:01
Шановні жителі та гості громади!