29 Березня, 2023 р., 16:39
Протягом тривалого часу в громаді проводилася екологічна акція, мета якої - збір люмінісцентних ламп та використаних батарейок та акумуляторів. Було зібрано 558 шт люмінісцентних ламп та майже 120 кг батарейок. Щиро дякуємо кожному мешканцю громади, хто долучився та став захисником довкілля. Адже, неодноразово в засобах масової інформації ведеться мова про шкідливий вплив небезпечних відходів на всі живі організми планети. Кожна пальчикова батарейка забруднює 400 літрів води і 20 кв. метрів землі. Це таблетка ціаністого калію для природи.
28 Березня, 2023 р., 12:41
Колективи Устилузької міської ради, лікарні, екстренної медичної допомоги, Устилузького ліцею та ЗДО, дитячої школи мистецтв-музей-садиба Ігоря Стравінського, місцевої пожежної команди, Устилузького ВУЖКГ прибрали  територію на якій розміщена капличка та адмінприміщення міської ради, територію парку та пам’ятника односельчанам, територію міського кладовища і стадіону.
24 Березня, 2023 р., 15:25
25 березня 2023 року минає один рік з дня загибелі Чайки Василя Миколайовича старшого солдата, 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Народився  Василь Миколайович 13 жовтня 1998 року в селі Залужжя Володимир-Волинського району Волинської області там і проживав.
17 Березня, 2023 р., 10:40
Володимирське районне управління Головного управління ДСНС України у Волинській області інформує для ознайомлення щодо прийняття постанови від 21 лютого 2023 р. № 154 про затвердження технічного регламенту аерозольних розпилювачів для суб'єктів господарювання.
17 Березня, 2023 р., 10:35
Згідно частини п’ятої статті 57 Кодексу цивільного захисту України суб’єкт господарювання набуває право вчиняти дії щодо провадження господарської діяльності, передбачені частиною другою цієї статті, з дня реєстрації декларації відповідним дозвільним органом. Подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронній формі можна за посиланням: https://e-services.dsns.gov.ua/
10 Березня, 2023 р., 12:37
12 березня 2023 року минає один рік з дня загибелі Цюпака Олександра Сергійовича командира танкового взводу танкової роти танкового батальйону 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Народився  Олександр Сергійович 28 серпня 1982 року в смт  Луків Турійського району Волинської області. Проживав в селі Залужжя Устилузької ТГ.