Волинська область Володимирський район

Новини громади

06 Жовтня, 2023 р., 10:02
Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД. Учасники бойових дій мають право на усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги: від консультацій до представництва інтересів у суді. Допомогу штатних юристів центрів з надання безоплатної правничої допомоги або адвокатів, які співпрацюють з системою БПД, ці люди можуть отримати, наприклад, для: ● оскарження дій чи бездіяльності військової частини, органів влади; ● оформлення чи перерахунку пенсії, інших соціальних виплат та пільг; ● виправлення помилок у нарахуваннях за комунальні послуги; ● вирішення сімейних питань: аліментів, розлучення, спадщини; ● розв’язання інших правових проблем, у тому числі в судовому порядку. Водночас військовослужбовці, які не мають статусу УБД, можуть звернутися до системи БПД по первинну правничу допомогу: консультації, роз’яснення, допомогу у складенні документів, крім документів для звернення до суду. З якими проблемами звертаються учасники бойових дій Від початку цього року до системи БПД уже звернулося понад 4,9 тис. ветеранів війни. Ще понад 5 тис. звернень надійшло від військовослужбовців. Їх здебільшого цікавлять питання з трудового, сімейного та адміністративного права, наприклад:
01 Жовтня, 2023 р., 11:57
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. В Україні це також і День ветерана. День тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.
01 Жовтня, 2023 р., 01:00
Шановні захисники та захисниці незалежної України!