22 Червня, 2021 р., 08:48
22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
17 Червня, 2021 р., 15:14
Цього дня у 2014 році внаслідок російської збройної агресії на Cході нашої держави загинув:
10 Червня, 2021 р., 08:47
27 Травня, 2021 р., 08:13
Шановні учні, вчителі, батьки!
24 Травня, 2021 р., 12:31

21 Травня, 2021 р., 10:35
22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття
11 Травня, 2021 р., 15:14
Друга світова війна стала найбільш жорстокою та кривавою в історії людства. Тисячі українців захищали свободу і незалежність нашої країни. Великою ціною здобуто нашу перемогу.
07 Травня, 2021 р., 09:39
4 травня відбувся концерт до Дня матері. Святкову програму підготував аматорський колектив «Сузір’я» спільно з Устилузьким будинком культури.  Зі сцени лунали проникливі та найніжніші слова до матерів і про матерів. Їх вітали віршами, піснями та навіть гумористичними номерами. Глядачі із великим задоволенням слухали зворушливі слова про повагу й любов, про вдячність й одвічну турботу, які були присвячені найдорожчим у світі –  мамам.