01 Вересня, 2021 р., 11:44
До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.
31 Серпня, 2021 р., 21:00
Дорогі школярі!
28 Серпня, 2021 р., 12:17
Набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким запроваджено початок переходу на модель видачі електронних листків непрацездатності. Перехідний період триває з 01 червня до 31 серпня 2021 року.
28 Серпня, 2021 р., 10:36
25 Серпня, 2021 р., 15:41
24 серпня в Устилузькому будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
25 Серпня, 2021 р., 10:58
Звертаємо вашу увагу, що з 01.09.2021 року у ЦНАП Устилузької міської ради буде працювати інформаційно-платіжний термінал, за допомогою якого можна здійснювати певні операції: оплатити земельний податок, держмито, комунальні платежі, поповнити мобільний та картковий рахунки, здійснити переказ коштів, оплату товарів та послуг та багато інших операцій.
20 Серпня, 2021 р., 10:54
В другий вівторок щомісяця з 09:00 – до 13:00 в приміщенні ЦНАПу прийматиме спеціаліст Володимир-Волинського відділення Фонду соціального страхування України з наступних питань:
13 Серпня, 2021 р., 12:05
30 серпня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради  відбудеться восьма сесія Устилузької міської ради восьмого скликання.  На сесію запрошуються керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, члени виконавчого комітету міської ради, начальники відділів міської ради, керівники бюджетних установ, громадськість міста та представників засобів масової інформації.
11 Серпня, 2021 р., 10:55
Протягом 2-11 серпня  в Устилузькій міській публічній  бібліотеці і бібліотеках-філіях Устилузької міської ради були проведені інформаційно-просвітницькі, профілактичні заходи щодо протидії торгівлі людьми для жителів Устилузької ТГ. Під час заходу присутніх було ознайомлено з ганебним порушенням прав людини таким, як торгівля людьми. Названі були основні передумови поширення цього явища. Звернуто увагу пошукачів на те, як не потрапити на гачок аферистів при пошуку роботи за кордоном та як захистити себе у чужій країні.  Присутні  ознайомилися з гарячими лініями з протидії торгівлі людьми. Загалом роботою було охоплено 35 осіб.