27 Вересня, 2019 р., 11:36
12 жовтня Устилуг Стравінський FEST чекає на Вас!
06 Вересня, 2019 р., 10:16
"21 серпня на засіданні Уряд підтримав ініціативи Володимира Зеленського та встановив, що щорічно 6 вересня в Україні відзначатиметься "День адміністратора центрів надання адміністративних послуг"
30 Серпня, 2019 р., 11:00
Дякуємо нашій старості Панасюк Н. Ф. та спонсорам за організацію свята. Хочеться подякувати активній молоді, яка підготувала і провела концерт. Від якого усі відвідувачі отримали масу хороших вражень та хороший настрій.
22 Серпня, 2019 р., 10:12
В Устилузькій об’єднаній територіальній громаді відбулась виїзна акція Володимир - Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості. Учасників ознайомили зі станом сучасного ринку праці , презентували послуги служби зайнятості та актуальні вакансії. Увагу громадян звернули на послугу навчання на замовлення роботодавців, організацію громадських робіт, розповіли про умови праці та потребу в кадрах в громаді. Також надавались індивідуальні консультації щодо вирішення проблем, які виникають під час пошуку роботи. В рамках проєкту «Територія майстерності» відбувся семінар «Ефективне ведення сільського господарства». Представниця ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світлана Жук, надала інформацію про завдання та функції даної установи, ознайомила з її роботою. Учасники отримали рекомендації щодо підвищення врожайності рослин, про інноваційні методи боротьби з карантинними об’єктами . Для ефективної подачі теми використовувалися буклети, література відповідного змісту. Такий напрямок роботи є актуальним та має велике значення для суспільства.
20 Серпня, 2019 р., 14:10
У Хотячеві свято: після трирічної перерви відновлено роботу сільського клубу!
02 Травня, 2019 р., 16:09
Належний персонал належного ЦНАП: «U-LEAD з Європою» презентувала тренінгову програму для працівників ЦНАП
23 Листопада, 2018 р., 18:45
Інформуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 23.11.2018 №56/0Д.
29 Жовтня, 2018 р., 11:27
У вівторок 30 жовтня 2018 з 9:00 по 17:00 буде припинено газопостачання села Ворчини  у зв"язку з проведенням ремонтних робіт.