23 Березня, 2022 р., 12:43
Устилузька міська рада та виконавчий комітет вислювлює подяку за гуманітарну допомогу:
19 Березня, 2022 р., 08:09
День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. У цей святковий день лунають вітання усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.
17 Березня, 2022 р., 12:03
Відповідно до рішення виконавчого комітету Устилузької міської ради №21 від 01.03.2022 р.:
15 Березня, 2022 р., 12:40
Сьогодні 15.03.2022 у Устилузькій тергромаді оголосили день жалоби з метою вшанування пам'яті загиблого військового ГЕРОЯ Олександра Цюпака.
13 Березня, 2022 р., 12:23
Третій тиждень в Україні йде війна. Вісімнадцяту добу Збройні сили України та весь український народ мужньо відстоює свободу та незалежність рідної Батьківщини. В той час коли наші захисники мужньо боронять кожен метр рідної землі, жителі Устилузької громади, як одна велика родина,  не покладаючи рук працюють у тилу – щиро діляться продуктами харчування та теплими речами, забезпечують цілодобове  чергування та охорону правопорядку на важливих об’єктах громади, забезпечують перевезення власним транспортом гуманітарних вантажів, цілодобово працюють на пунктах обігріву, безкоштовно надають житло внутрішньо переміщеним особам.
11 Березня, 2022 р., 12:29
До уваги осіб, що тимчасово переміщені з районів де тривають бойові дії, якщо у Ває є нагальна потреба у теплих речах для дорослих та дітей,  продуктах харчування, засобах особистої гігієни, дитячого харчування, «памперсах»,  медикаментах звертайтеся в Устилузьку міську раду.
07 Березня, 2022 р., 11:23
До уваги небайдужих  жителів Устилузької ТГ,  звертаємося до Вас із проханням: хто може тимчасово розмістити( поселити) в себе евакуйованих осіб, або надати вільне для проживання житло, просимо звернутися   в міську раду та старостати і надати свої контактні телефони.