20 Лютого, 2021 р., 11:05
20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад сто активістів Майдану. 21 лютого на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали “Небесною Сотнею”, а під час прощання із загиблими лунала пісня “Плине кача…”, яка стала реквіємом загиблим.
18 Лютого, 2021 р., 09:20
абінет Міністрів опублікував постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину з 24 лютого, яка передбачає норми щодо чотирьох рівнів епіднебезпеки та показники їх визначення. Як передає Укрінформ, відповідний документ опубліковано на Урядовому порталі.
08 Лютого, 2021 р., 13:41
До уваги водіїв: попередження про погіршення погодних умов, що може призвести до порушення та припинення руху транспорту!   За прогнозом УкрГідрометцентру, 8 лютого у західних, центральних, Житомирській, Київській, Чернігівській областях значний сніг, в Україні пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети (приріст снігу 20-30 см, в Рівненській, Волинській, Львівській областях 30-40 см).
15 Січня, 2021 р., 11:04
До уваги мешканців громади !   Нагадуємо, що у зв’язку з настанням різкого похолодання, організовано функціонування стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги населенню, передусім малозахищеним верствам та тим людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження.   Станом на 15 січня 2021 року такі пункти обігріву працюють і в нашій громаді, а саме :   - Центр надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: м.Устилуг, вул. Володимирська, 40 - у робочий період доби;   - пожежне депо, що знаходиться за адресою: м.Устилуг, вул.Левінцова, 12 - цілодобово.
12 Січня, 2021 р., 12:05
18 лютого 2021 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради  відбудеться третя сесія Устилузької міської ради восьмого скликання.
23 Грудня, 2020 р., 11:37
22 грудня 2020 року відбулась друга сесія Устилузької громади. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати, старости, начальники відділів, структурних підрозділів виконкому міської ради.