20 Листопада, 2020 р., 11:37
За результатами проведених конкурсів (06.11.2020 року) на посади :
20 Листопада, 2020 р., 11:33
За результатами проведених конкурсів (06.11.2020 року) на посади :
13 Листопада, 2020 р., 12:10
Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.
10 Листопада, 2020 р., 10:44
06 листопада 2020р.відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ «Устилузька міська публічна бібліотека».Для розгляду комісії було подано одну заявку на участь у конкурсі від Адамчук М.С.   Мирослава Святославівна запропонувала комісії презентації проектів програм розвитку КЗ на один і п’ять років.  Переможцем конкурсу на посаду директора КЗ «Устилузька міська публічна бібліотека» стала  Адамчук Мирослава Святославівна.
10 Листопада, 2020 р., 10:32
06 листопада 2020р. відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ «Устилузький будинок культури». Для розгляду комісії було подано одну заявку на участь у конкурсі від Геріян Г.І.   Галина Іванівна запропонувала комісії презентації проектів програм розвитку КЗ на один і п’ять років.  Переможцем конкурсу на посаду директора КЗ «Устилузький будинок культури» стала Геріян Галина Іванівна.
09 Листопада, 2020 р., 00:14
9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.