03 Листопада, 2020 р., 09:16
В Устилузькій громаді проводиться поточний ремонт доріг. На даний момент- по вул.Зеленій, вул.Олени Хохол, вул.Шкільній в селі Зоря.
30 Жовтня, 2020 р., 10:35
У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.
27 Жовтня, 2020 р., 13:14
     Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів « Устилузька міська публічна бібліотека» та   «Устилузький будинок культури» розміщуємо подані документи кандидатів для участі в конкурсі.
07 Жовтня, 2020 р., 09:49
«Все дуже серйозно, а люди розслабилися. Давайте побережемо здоров’я і виконуватимемо карантинні вимоги МОЗу», - сказав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася сьогодні, 5 жовтня 2020-го року.
06 Жовтня, 2020 р., 09:50
За останню добу на Волині зареєстровано 146 нових випадків захворювання на COVID-19. Одужало - 94 особи. П’ять випадків хвороби завершилося летально ( Горохівський район – 2, Володимир-Волинський район – 1, Ковельський район – 1, Луцький район – 1). Нові випадки захворювання виявлено: м. Луцьк – 37, Луцький район – 11, м. Нововолинськ – 18, Володимир – Волинський район – 20, Горохівський район – 10, Іваничівський район – 4, Камінь-Каширський район – 3, Ківерцівський район – 12, Ковельський район – 16, Любомльський район – 1, Любешівський район – 1, Маневицький район – 2, Ратнівський район – 6, Рожищенський район –3, Старовижівський район – 1, Турійський район – 1.