Новини громади
02 Жовтня, 2020 р., 10:40
Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя!
Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості ВЧИТЕЛЯ.
Дорогі друзі! Бажаємо Вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття Ваших учнів зігрівають Ваші серця. Міцного Вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості, нових успіхів!
30 Вересня, 2020 р., 10:04
Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – данина поваги найстаршим людям, багатим на життєвий досвід, які витримали тягар воєнного лихоліття, подарували нам свободу. Турбота про них – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.
30 Вересня, 2020 р., 08:55
24 вересня 2020 року Устилузька міська територіальна виборча комісія провела чергове засідання та зареєструвала кандидатів на посаду Устилузького міського голови та кандидатів у депутати Устилузької міської ради.
29 Вересня, 2020 р., 10:30
За змістом статті 51 Кодексу передвиборною агітацією є здійснення будь-якої діяльності за рахунок коштів виборчих фондів кандидатів, місцевих організацій політичних партій з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного суб’єкта виборчого процесу. Передвиборна агітація може здійснюватися у будь- якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції та законам України (частини перша, четверта статті 51 ВКУ).
29 Вересня, 2020 р., 10:22