Волинська область Володимирський район

Новини громади

03 Листопада, 2020 р., 09:16
В Устилузькій громаді проводиться поточний ремонт доріг. На даний момент- по вул.Зеленій, вул.Олени Хохол, вул.Шкільній в селі Зоря.
30 Жовтня, 2020 р., 10:35
У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.
27 Жовтня, 2020 р., 13:14
     Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів « Устилузька міська публічна бібліотека» та   «Устилузький будинок культури» розміщуємо подані документи кандидатів для участі в конкурсі.
07 Жовтня, 2020 р., 09:49
«Все дуже серйозно, а люди розслабилися. Давайте побережемо здоров’я і виконуватимемо карантинні вимоги МОЗу», - сказав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася сьогодні, 5 жовтня 2020-го року.