17 Грудня, 2020 р., 16:06
Маршрути вивезення побутових відходів
15 Грудня, 2020 р., 16:28
ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
15 Грудня, 2020 р., 15:05
З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження.
15 Грудня, 2020 р., 10:36
Кабінет Міністрів України Постанова від 09 грудня 2020 р. № 1236 Київ Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2   Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” Кабінет Міністрів України постановляє:
14 Грудня, 2020 р., 09:00
Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС! 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про солдатів атомного фронту.
10 Грудня, 2020 р., 10:11
Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року.