07 Серпня, 2020 р., 10:00
Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході брифінгу за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 7 серпня. Таке рішення прийняте за аналізами відповідних показників.
01 Серпня, 2020 р., 12:10
Про це стало відомо вчора, 31 липня, під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка визначила, до якої зони потрапив кожен реігон України – червоної, помаранчевої, жовтої або ж зеленої.
31 Липня, 2020 р., 10:02
Адаптивний карантин може стати більш дієвим для контролю поширення коронавірусної інфекції в країні. Про це повідомили під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
29 Липня, 2020 р., 11:56
Управління ДСНС України у Волинські області закликає громадян дотримуватися правил поведінки під час відпочинку на воді. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.
29 Липня, 2020 р., 11:53
 Під час жнивної кампанії 2019 року у державі виникло більше 50 пожеж на хлібних масивах, 3 пожежі в місцях зберігання та переробки зернових, 3 пожежі у місцях зберігання грубих кормів, внаслідок яких знищено більше 500 га зернових на корені та 800 т грубих кормів. Загальна сума прямих матеріальних збитків складає більше 11 млн. гривень.