15 Січня, 2021 р., 11:04
До уваги мешканців громади !   Нагадуємо, що у зв’язку з настанням різкого похолодання, організовано функціонування стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги населенню, передусім малозахищеним верствам та тим людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження.   Станом на 15 січня 2021 року такі пункти обігріву працюють і в нашій громаді, а саме :   - Центр надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: м.Устилуг, вул. Володимирська, 40 - у робочий період доби;   - пожежне депо, що знаходиться за адресою: м.Устилуг, вул.Левінцова, 12 - цілодобово.

12 Січня, 2021 р., 12:05
18 лютого 2021 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради  відбудеться третя сесія Устилузької міської ради восьмого скликання.

23 Грудня, 2020 р., 11:37
22 грудня 2020 року відбулась друга сесія Устилузької громади. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати, старости, начальники відділів, структурних підрозділів виконкому міської ради.

17 Грудня, 2020 р., 16:06
Маршрути вивезення побутових відходів