26 Листопада, 2021 р., 10:09
З 13 по 17 листопада 2021 року Устилузький міський голова Віктор Поліщук  у складі другої делегації керівників органів місцевого самоврядування та активних учасників Всеукраїнського освітнього проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив» відвідав Всесвітню виставку Dubai Expo 2020, що триває у Дубаї (ОАЕ). Дана поїздка відбулась в рамках співпраці Всеукраїнської організацїї органів місцевого самоврядування Асоціації міст України, Мінцифри, ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти»» та Устилузької міської ради.
24 Листопада, 2021 р., 08:41
Інформація для фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, а також представники суб’єктів надання адміністративних послуг!

10 Листопада, 2021 р., 16:01
Зниження регуляторного навантаження є частиною стратегічного курсу у сфері економічної безпеки, запровадженого Президентом України. Указами Володимира Зеленського «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та  «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.
08 Листопада, 2021 р., 21:23
Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади!!!

08 Листопада, 2021 р., 10:09
З 8 листопада у Волинській області почнуть діяти обмеження червоного рівня епідемічної небезпеки.
01 Листопада, 2021 р., 09:38
З 1 вересня громадяни України мають право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори
26 Жовтня, 2021 р., 12:19
 24 жовтня 2021 року в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лудин відбулися  громадські обговорення щодо кандидатури старости Лудинського старостинського округу Ковальчук Наталії Володимирівни. Проведення громадського обговорення є обов’язковим перед прийняттям радою рішень про призначення на посаду старости.
13 Жовтня, 2021 р., 15:05
Шановні захисники  і захисниці України! Дорогі ветерани, учасники АТО та ООС, військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій наших жителів . Устилузька міська рада та виконавчий комітет вітають вас із Днем захисників України!