04 Вересня, 2018 р., 16:38
Перший дзвінок пролунав цьогоріч у восьми школах Устилузької громади, скликаючи за шкільні парти відпочилих, сповнених сил учнів. Найбільш хвилюючим і найбажанішим став цей день для 109 першокласників та їхніх батьків, адже вони стали першими учнями Нової української школи. Устилузькою міською радою було закуплено, згідно нової програми, меблі, засоби мультимедії, дидактичні матеріали, шкільні дошки, спортивний інвентар. Школи зустріли учнів гарними оновленими класами, святково прибраною територією.
31 Серпня, 2018 р., 12:08
Вітаємо  всіх учнів, батьків та працівників освіти з початком нового 2018-2019 навчального року!     Продзвенить дзвінок –  і в класах  почнеться нове велике шкільне життя. День знань, мабуть, єдине свято, яке зачіпає все населення нашої країни. Бажаємо всім учням захоплюючих подорожей в світ знань і вірних друзів на все життя, батькам - живого інтересу до  успіхів у навчанні своїх дітей, педагогам - вдячних учнів та нових висот у викладацькому мистецтві. Для першокласників нехай шкільні роки будуть такими ж чудовими та неповторними, як свято Першого дзвоника! Вчіться і живіть захоплено!
24 Серпня, 2018 р., 15:22
20 серпня 2018 року 25 спеціалістів з питань адмінпослуг з 11 громад Волинської області взяли участь в навчальному візиті до ЦНАП у місті Устилуг. Учасниками візитів стали голови громад, сільських рад, фахівці ЦНАП та спеціалісти з надання муніципальних послуг.
15 Серпня, 2018 р., 15:33
КОНКУРС ЖИТЕЛІВ УСТИЛУЗЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
15 Серпня, 2018 р., 14:40
Семінар "Дотримання правил відкритості, підзвітності та прозорості діяльності місцевої ради"